Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для жінок, які виховують прийомних дітей влаштували справжнє свято Весни

05.03.2019
Для жінок, які виховують прийомних дітей влаштували справжнє свято Весни

Сьогодні, 05 березня, міський голова Сергій Сухомлин з нагоди свята Весни  привітав жінок-опікунів, матерів-вихователів, прийомних мам та їх дітей.

«Я дякую за те, що робите таку благородну справу, і за ту любов, яку ви даруєте дітям. Це дуже нелегка праця, безсонні ночі, енергія і час. Але посмішка дитини чи, коли дитина обіймає вас, усе компенсує. Це найбільша нагорода. Вітаю вас із цим чудовим святом. Дійсно, природа розквітає і починається весна. Та пора, коли в кожного в серці з’являється надія на зміни. Бажаю вам миру, добра і любові, тепла і сімейного затишку», - сказав Сергій Сухомлин.

З вітальним словом до присутніх звернулась керуючий справами Ольга Пашко: «Ми вдячні Вам за те, що взяли на себе нелегку місію-стати мамами для діток, які колись вже втрачали материнське тепло. Ваша щоденна, кропітка праця робить свою святу справу і маленькі сердечка оживають, як природа навесні Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів».

Начальник Служби (управління) у справах дітей Ольга Бібла зазначила:

«Восьме березня - це по-справжньому світле та весняне свято, яке особисто в мене асоціюється зі справжніми жінками. Справжня жінка це та, яка щоденно, щогодини та щохвилини дарує турботу, ніжність своїм дітям та близьким, саме такими жінками  - є наші жінки в родинах,  яких виховується значна кількість діток».

Серйозність та поважність сесійної зали житомирської міської ради розвіяло сьогодні яскраве та сонячне свято. Щирі привітання, святковий концерт та подарунки від ГО «Компас», яка постійно підтримує соціальні заходи міської ради.