Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни діляться досвідом з енергоефективності

06.03.2019
Житомиряни діляться досвідом з енергоефективності

6 березня відбувся другий день семінару «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Фахівці з Чернігова та Сум продовжили переймати досвід: учасникам заходу представили три об’єкти міста, у яких вже відбулася енергомодернізація.

Для проведення заходів з енергоефективності було запропоновано 16 будівель закладів охорони здоров’я. З них обрали терапевтичний та інфекційний корпуси Центральної міської лікарні №1 та амбулаторія №11.

«Енергомодернізація дає змогу створити комфортні умови для пацієнтів, усунути витрати енергоносіїв та забезпечити ефективну роботу закладу охорони здоров’я в цілому. У медичних закладах провели енергоаудит, встановили окремі лічильники на воду, газ, електроенергію, обладнали тепловий пункт, утеплили стіни та замінили вікна й двері на енергозберігаючі..», – зазначила начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

Учасники семінару мали змогу особисто відвідати модернізовані заклади: КУ «Центральну міську лікарню №1», амбулаторію №11 КП «Центр первинно медико-санітарної допомоги».

Окрім того, заходи з енергоефективності проводилися не лише в закладах охорони здоров’я, гостям показали результати енергозбереження й на іншому соціальному об’єкті міста – гімназії №3. Новий корпус школи збудовано за новими технологіями енергозбереження і є комфортним для навчання.

По закінченню семінару учасники мали змогу поділитися своїми враженнями від екскурсії та обговорити головні тенденції впровадження енергоефективності.

Про перший день семінару «Енергоефективність у лікарнях» читайте за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6780