Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

22 травня Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначить 7 річницю з дня відкриття

15.03.2019
22 травня Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначить 7 річницю з дня відкриття

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської надає комплексну допомогу дітям різних захворювань, що призводять до соціальної дезадаптації. У центрі застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного обладнання.

У закладі створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Тут діти почувають себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і бути такими як інші.

«Завданням центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів є надання психолого-педагогічної, фізичної, соціальної реабілітації. Батьки, чиї діти мають статус дитини інваліда та потребують особливих форм соціальної реабілітації, звертаються сюди за допомогою», – зазначає методист Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Тетяна Рясновська.

На сьогодні центр відвідує 127 дітей з обмеженими можливостями. Це діти від 2 до 18 років із церебральним паралічем, синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю, епілепсією, генетичними захворюваннями, затримкою психічного чи фізичного розвитку. Фахівці центру надають їм послуги з психологічної, педагогічної, логопедичної корекції, масажу, лікувальної фізкультури, логопедичного масажу, соціально-побутової адаптації, фізіотерапевтичні послуги.

«Для того, щоб отримати послуги з реабілітації в нашому Центрі, батьки звертаються в  департамент соціальної політики міської ради за направленням. При цьому надають працівникам департаменту медичний висновок, що дитина має інвалідність, свідоцтво про народження дитини  та засвідчують місце реєстрації», - наголосила Тетяна Рясновська.

Головні зусилля колективу концентруються на процесі комплексної соціальної реабілітації, пошуку нових ефективних форм та методів розв’язання складної проблеми – дитячої інвалідності.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, розташований за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 23.