Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі розпочався Форум з актуальних питань роботи громадського транспорту

15.03.2019
У Житомирі розпочався Форум з актуальних питань роботи громадського транспорту

Сьогодні, 15 березня, міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з учасниками Форуму «Організація громадського транспорту та транспортної інфраструктури в містах України».

«Стратегія транспортної реформи у Житомирі – це надання, насамперед, якісних послуг у сфері пасажироперевезень. Житомир - одне з перших міст в Україні, де запровадили систему оплати проїзду за допомогою електронного квитка. Поповнити електронний квиток на будь-яку суму можна через Інтернет та у терміналах самообслуговування, що не лише зручно, а й дозволяє економити час. Ще в 2017 році Житомир розширив перелік пільгових категорій громадян для безкоштовного проїзду в комунальному та приватному транспорті міста. Безкоштовний проїзд, окрім основних пільгових категорій, мають і учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО, і пенсіонери. За незначний проміжок часу нам вдалося збільшити кількість муніципальних маршрутних таксі. Ще минулого року комунальний транспорт міста поповнився 14 новими автобусами «МАЗ-206», автобус вміщує 72 пасажира, має 25 сидячих місць. У наших планах продовження роботи у цьому напрямку. Плануємо найближчим часом збільшити комунальний транспорт міста ще на 50 транспортних засобів Еволюційні зміни у роботі муніципального транспорту Житомира – важливий крок для покращення якості транспортних послуг», - зазначив Сергій Сухомлин під час відкриття Форуму.

Учасники триденного Форуму – це голови громад, співробітники виконавчих органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, громадські діячі, журналісти місцевих ЗМІ з різних регіонів України. Ініціатори заходу – громадська організація Центр громадських ініціатив та представництво «Фонду імені Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Під час Форуму його учасники обговорюватимуть питання щодо головних транспортних викликів для українських міст; організації транспортної інфраструктури у містах: виклики, тенденції; особливостей реформування транспортної системи у Житомирі, Львові тощо.