Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ОСББ розпочали весняну толоку на прибудинкових територіях

19.03.2019
ОСББ розпочали весняну толоку на прибудинкових територіях

На виконання розпорядження міського голови «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання територій громади» одні з перших у загальноміському прибиранні взяли участь мешканці будинків, в яких створено ОСББ, привівши  у належний стан закріплені за ними прибудинкові території. Всього в місті ефективно діють 280 ОСББ в 340 житлових будинках.

 «Кожного року мешканці ОСББ все активніше долучаються до прибирання своїх територій: висаджують дерева, квіти, кронують дерева, фарбують дитячі майданчики тощо. Такі заходи дозволяють не тільки зробити місто чистим, а й прищепити громадянам повагу до рідного міста, а також культуру поведінки на вулицях», - зазначив начальник управління муніципального розвитку  Артем Ражев.

Всі мешканці повинні розуміти, що вони є частиною громади і разом із місцевою владою несуть однакову відповідальність за порядок і чистоту. Тому необхідно спільними зусиллями, пліч-о-пліч, не лише прибирати напередодні свят, а й протягом усього року підтримувати належний стан у нашому спільному домі.

Хочете зробити місто чистішим – долучайся до Весняної толоки http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6921.