Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Кошти комунальних підприємств потребують особливого контролю та точного обліку», - Валентина Козяр

20.06.2017
«Кошти комунальних підприємств потребують особливого контролю та точного обліку», - Валентина Козяр

Сьогодні, 20 червня, у міській раді відбувся навчальний семінар для представників бухгалтерських та економічних служб комунальних підприємств  міста.

Враховуючи особливу необхідність проведення системної роботи з бухгалтерами та економістами зазначених структур, контрольно-аналітичним відділом міської ради підготовлено навчальний семінар про основні недоліки в організації планово-економічної на бухгалтерської роботи  комунальних підприємств.

Зокрема, начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради Валентина Козяр наголосила, що  під час перевірок відділом виявлені порушення у веденні бухгалтерського обліку підприємствами, розробленні наказів про облікову політику, а також у неналежному веденні договірної діяльності та ін.               

«Комунальні підприємства створені громадою міста, працюють на громаду та підконтрольні їй. Тому кошти комунальних підприємств потребують особливого контролю та точного обліку згідно із законодавством України, - зауважила Валентина Козяр, начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради. - Такі зустрічі необхідні для обговорення основних проблем, з якими стикаються працівники бухгалтерських служб наших підприємств. Адже саме на реальних прикладах можна з’ясувати причини недоліків у роботі бухгалтерів, що були виявлені під час перевірок контрольно-аналітичним відділом».

У ході семінару були підняті такі питання: практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та іншої звітності, здійснення фінансово-господарської діяльності, фінансовий контроль в бюджетних установах та комунальних підприємствах.