Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутатка міськради Ірина Ярмоленко організовує прибирання на території яру мікрорайону Маликова

22.03.2019
Депутатка міськради Ірина Ярмоленко організовує прибирання на території яру мікрорайону Маликова

Депутатка Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко закликає навести чистоту у своєму районі і водночас взяти участь у світовому челенджі по прибиранню територій #TrashtagChallange. Прибирання відбудеться до Дня Землі 23 березня об 10.30 по вулиці Клосовського та проспекту Миру.

 «9 березня ми прогулювалися із сином яром і були вражені, як житомиряни протягом зими засмітили територію яр. Організовую толоку вже вчетверте. З нагоди Дня Землі запрошую всіх зробити свій вклад у збереження довкілля. Щоб прибирання було цікавіше, долучайтеся до #TrashtagChallang. Це новий популярний челендж, присвячений екології. Його учасники прибирають сміття на природі, у лісах, парках, скверах, на пляжах та навіть уздовж узбіч доріг, викладають світлини. Сотні людей по всьому світу діляться у соціальних мережах фотографіями засміченої місцевості «ДО» та «ПІСЛЯ» прибирання. Я заохочую всіх приєднатися до акції», – повідомляє Ірина Ярмоленко.

Щоб ефективно провести толоку необхідно всім бажаючим, по можливості, взяти з собою інвентар для прибирання, рукавички, граблі, пакети для сміття.

У рамках заходу відбудеться розіграш призів, для цього потрібно викласти своє фото з толоки у Фейсбук з тегом #TrashtagChallangZt і відмітити @IrynaYarmolenko. Власники фото з найбільшою кількістю лайків отримають подарунок. Деталі на офіційній сторінці Ірини Ярмоленко у Фейсбуці.

До слова, з метою збереження екології  нашого міста Ірина Ярмоленко ініціює прийняття рішення на сесії міської ради «Про обмеження використання пластикових пакетів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» та пропонує житомирянам відмовитися від поліетиленових пакетів наскільки це можливо – у супермаркетах, магазинах та використовувати еко-сумки й паперові пакети.

Цьогоріч Всесвітній день Землі припадає на 20 березня. З цієї нагоди активісти різних міст України займаються посадкою дерев, прибирають сміття у паркових зонах, скверах, дворах, щоб зробити довкілля чистішим.

За інформацією прес-служби депутата міської ради Ірини Ярмоленко