Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі триває робота групи "Інтегрованого розвитку міст України"

20.06.2017
У Житомирі триває робота групи

Сьогодні продовжила роботу команда у складі фахівців міської ради, незалежних експертів та німецького експерта Марка Шваде. Ключова тема роботи - результати "Майстерні міста".

"Ми отримали значний пласт інформації про проблематику міста та пропозиції житомирян, як їх вирішити. Ми, наразі, аналізуємо цю інформацію", - розповіла Марія Байда, керівник офісу GIZ у Житомирі.

За 6 днів через локації "Майстерні міста" пройшло близько тисячі житомирян, які залишили свої відгуки та дізнались про проекти міської влади.

"Я був вражений активністю житомирян та рівнем дискусії. Люди відкрились та довірили нам свої ідеї. Тепер необхідно виправдати надії містян і взяти, до реалізації їх пропозиції", - поділився Марк Шваде, експерт.

Сьогодні робоча група розпочала аналіз зібраних матеріалів на "Майстерні міста" та провела додаткові мозкові штурми на теми, які дискутували на маймстерні. Це потрібно для визначення та уточнення проблемних питань та SWOT аналізу.

"Ми сформували результати роботи групи, тепер ми плануємо проаналізувати ваші пропозиції та внести їх у аналіз. Це важливо, адже вказує на процес розвитку", - Оксана Рафальська, експерт.

Всі учасники робочої команди працювали у SWOT групах де напрацьовувались пропозиції та зауваження. Результати роботи команди мають бути сформовані у стратегію "Інтегрованого розвитку міста".