Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В місті відбувається загальноміське прибирання в рамках кампанії з благоустрою

22.03.2019
В місті відбувається загальноміське прибирання в рамках кампанії з благоустрою

Житомир готується до Великодніх свят. З 18 березня у місті Житомирі  розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 25 квітня.  Сьогодні, 22  березня  сотні житомирян долучитися до загальноміського прибирання в рамках кампанії з благоустрою «Більше рук – чистіше місто» #trashtagZt.

Як висловився Сергій Кондратюк, заступник міського голови, ця акція покликана для покращення вигляду міста до Великодніх свят. Проте люди повинні і на своїх подвір’ях облагородити клумби та огорожі присадибних ділянок. А всі бажаючі та небайдужі можуть приєднатись до загального прибирання вулиць обласного центру.

Всі бажаючі, хто хоче допомогти у прибиранні міста, звертайтесь до координатора акції за номером 15-80 або +38067-787-50-28, або просто зорганізуйте сусідів та друзів та вийдіть приберіть у дворі свого будинку, території ОСББ, парку чи сквері.

Дана акція, присвячена облагородженню Житомира та відбувається вже декілька років поспіль. Під час її проведення всі охочі прибирають парки, зелені зони, двори, сквери, очищаються від сміття пам’ятники та інші пам’ятки архітектури міста.

Нагадаємо, що вчора комунальні служби міста розпочали масово прибирати вулиці Житомира http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6956.