Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин закликав житомирян прийти на дільниці і проголосувати

31.03.2019
Сергій Сухомлин закликав житомирян прийти на дільниці і проголосувати

Вранці 31 березня міський голова Житомира Сергій Сухомлин, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та Віце-прем’єр міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко з дружиною відвідали службу в Свято-Михайлівському кафедральному соборі та помолилися за єдність та мудрість українського народу.

Після цього вони разом рушили на виборчі дільниці. Сергій Сухомлин голосував у ДВК, розташованій в приміщенні Житомирської міської гуманітарної гімназії №23. На запитання журналістів, чи складно було йому зробити вибір, міський голова відповів: «Сьогодні мені легко робити вибір. Що стосується нашого міста – Житомир буде завжди, незалежно від прізвища мера чи президента. Але його подальший розвиток в тому числі залежить і від того, хто стане президентом».

Очільник міста також закликав житомирян не сидіти вдома, а прийти на виборчу дільницю і виконати свій громадянський обов’язок.

«Сьогодні ми обираємо не лише Президента, ми обираємо напрямок, у якому впродовж наступних п’яти років рухатиметься Україна», – зазначив Сергій Сухомин.

Віце-прем’єр міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко з дружиною голосували в ДНЗ №43 «Сонечко». «Віддав свій голос за продовження реформ, продовження децентралізаціі та європейське майбутнє наших дітей! На цій дільниці, у житомирському дитсадку, голосую все свідоме життя. Подивіться, як за ці роки децентралізація змінила дитсадок! Зміни очевидні. Рухаємось далі!», – сказав Геннадій Зубко. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич голосував у ДВК, розташованій на території Житомирського міського колегіуму №34.