Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Реконструкцію нового корпусу Житомирської гімназії №23 планують розпочати цьогоріч

02.04.2019
Реконструкцію нового корпусу Житомирської гімназії №23 планують розпочати цьогоріч

Реконструкцію нового корпусу Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 імені М. Очерета планують розпочати вже цього річ. Нині проектанти працюють над розробкою ПКД і обіцяють закінчити її до кінця травня.

Про це повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Проектанти обіцяють закінчити розробку ПКД для реконструкції нового корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 до кінця травня. Після цього почнемо будівельні роботи. Якщо все буде добре, то за два роки ми плануємо завершити будівництво нового корпусу, у якому навчатимуться більше 700 дітей», – зазначив міський голова.

Сергій Сухомлин також додав, що він буде не гіршим, ніж новий корпус гімназії №3, який відкрили у вересні 2018 року. Його реконструкція тривала два роки.

«Ми вже маємо досвід, тому переконаний, що цей корпус буде не гіршим, ніж новий корпус гімназії №3. А може, навіть, і кращий», – сказав очільник міста.

Нагадаємо, 27 лютого на 46 позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції корпусу гімназії №23.

https://www.facebook.com/sukhomlyn.sergey/posts/2101932466596892