Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Молодь обирає здоровий спосіб життя!

05.04.2019
Молодь обирає здоровий спосіб життя!

Молодь обирає здоровий спосіб життя! Під таким гаслом проходить тиждень здоров'я у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова, організований Житомирським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

З 1 квітня у закладі діє виставка плакатів та малюнків "Молодь обирає здоровий спосіб життя!", а 4 квітня відбулося ще кілька цікавих пізнавальних заходів профілактичного спрямування. Зокрема, відеолекторій та пізнавально-профілактичні ігри "Крок за кроком", модераторами яких виступили спеціалісти ЖМЦСССДМ.

Майже 300 курсантів активно долучилися до жвавого обговорення проблем залежності, вели активний діалог щодо важливості збереження позитивних життєвих цінностей з Ольгою Юрченко – директором ЖМЦСССДМ, Вікторією Сенкевич – психологом кабінету довіри КУ «Обласний медичний спеціалізований центр» ЖОР та Вірою Баранчук – представником ГО"Перспектива".

Про актуальність таких заходів, важливість їх проведення зазначив у вступному слові заступник начальника Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольва полковник Наконечний Володимир Дмитрович. Насамкінець керівник закладу висловив слова вдячності організаторам за професійний інтерактивних підхід у підготовці та проведенні профілактичної роботи.

А ми в свою чергу також хочемо подякувати керівнику закладу за гостинність, а курсантам інституту за активність, креативність та відвертість. Профілактична робота Центру триває..