Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

11.04.2019

Департаментом бюджету та фінансів Житомирської міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про  внесення змін до рішення Житомирської міської  ради від 10.06.2015 року №932 «Про місцеві  податки та збори».

Проект регуляторного акту, відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділах «Підприємцям» - «Регуляторна діяльність» - «Регуляторна діяльність міської ради».

Основними цілями регулювання є наповнення дохідної частини бюджету для забезпечення виконання Програми соціально - економічного і культурного розвитку міста Житомира та села Вереси на 2019 рік, відкритості роботи міської ради, вдосконалення відносин між міською радою та суб’єктами господарювання, пов’язаних з оподаткуванням.

 Проектом рішення приведено Положення про порядок обчислення та сплати плати за землю у відповідності до вимог Податкового кодексу України, встановлено ставку земельного податку для підприємств, установ, організацій, що здійснюють діяльність у галузі залізничного транспорту на землях територіальної громади Житомирської міської ОТГ в розмірі 1,2 відсотка від вартості нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Пропозиції та зауваження направляти до 16.05.2019 розробнику проекту регуляторного акту: департамент бюджету та фінансів Житомирської міської ради, майдан   ім. С.П. Корольова, 4/2, м. Житомир, e-mail: fin@zt-rada.gov.ua, 0412 48-12-32, 0412 48-12-25.