Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Катерина Самолюк стала переможцем конкурсу на посаду директора Третього інклюзивно-ресурсного центру

24.04.2019
Катерина Самолюк стала переможцем конкурсу на посаду директора Третього інклюзивно-ресурсного центру

У Житомирі завершився конкурсний відбір на посаду директора комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради. Члени конкурсної комісії одноголосно визначили переможцем в конкурсі із результатами письмового тестування  - 50 балів та співбесіди – 39,2 бали - Катерину Василівну Самолюк.

З результатами конкурсного відбору на посаду директора комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради та протокольним рішенням конкурсної комісії можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Оголошення».  

Нагадаємо, до конкурсного відбору на посаду директора комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради були допущені:

  • Баранівська Наталія Михайлівна;
  • Марчук Лариса Олександрівна;
  • Самолюк Катерина Василівна.

18 квітня учасники конкурсного відбору на посаду директора комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради проходили письмове тестування

Співбесіда членів конкурсної комісії із кандидатами проходила 22 квітня.

З умовами проведення конкурсу можна знайомитися за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1553155186.pdf