Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

16 травня у Варшаві пройде ювілейний X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»

02.05.2019
16 травня у Варшаві пройде ювілейний X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»

П’ятий рік поспіль цей захід слугує майданчиком для обміну ідеями між представниками органів влади та бізнесу України і Польщі, налагодження ділових контактів, пошуку нових партнерів та інвесторів, розширення ринків збуту.

X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі», який відбудеться 16травня2019року у Варшаві, вже вкотре стане платформою для плідної співпраці представників владної та бізнес-еліти двох країн.

Форум проходитиме під патронатом Посольства України в Республіці Польща, за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Цього року організатори заходу – Асоціація, юридична група ЕЦСОМ, Конфедерація роботодавців, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа – пропонують учасникам обговорити динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, у т.ч. в галузі будівництва і нерухомості, перспективи реалізації спільних проектів у  сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, провести В2В зустрічі. Окрема сесія форуму буде присвячена фінансовим інструментам та ІТ-рішенням для бізнесу.

Місце проведення: Міністерство Інвестиції і Розвитку, Зала Кінова, пл. Тшех Кшижи, 3/5, 05-077 Варшава (вхід з вулиці Вспульна, 2/4)

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@eucon.ua, тел. +38(044)2380944.

Деталі та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2FW4Rxk