Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Недоліки капітального ремонту вулиці Покровської підрядник має усунути за власний рахунок», - Дмитро Ткачук

08.05.2019
«Недоліки капітального ремонту вулиці Покровської підрядник має усунути за власний рахунок», - Дмитро Ткачук

У Житомирі  комісія з’ясувує обставини, які спричинили пошкодження асфальтобетонного покриття по вул. Покровській, капітальний ремонт якого був здійснений у 2018 році ПП «Проспект-Транс». Комісію створено розпорядженням міського голови від 03.05.2019 року № 450. 7 травня було проведено виїзне засідання комісії безпосередньо на вул. Покровській в місці проведення капітального ремонту.

Фахівці обстежили ділянку дороги вул. Покровської  від алеї Садової до вул. Парникової, де в 2018 році роботи було виконано ПП «Проспект-Транс», переможець тендерних торгів по вказаному об’єкту.

В березні та квітні поточного року, за наполяганням Замовника робіт,  управління комунального господарства міської ради, представниками авторського та технічного нагляду проведено обстеження стану відремонтованої ділянки вул. Покровської та складено відповідні  дефектні акти на виявлені недоліки.

За інформацією інженера технічного нагляду Андрія Редька  основою причиною виникнення окремої ямковості є неякісний асфальтобетон, а саме неправильне застосування пластифікатора при виготовленні асфальтобетонної суміші.

 На підставі складених актів, Підряднику ПП Проспект-Транс було направлено лист-зобов’язання» стосовно усунення виявлених недоліків за власний рахунок.

«Представники ПП «Проспект-Транс» попереднього погодилися  ліквідувати виявлені недоліки. Роботи до кінця не профінансовані. Подальші рішення щодо оплати послуг підрядника будуть прийматися після результатів службової перевірки, яка наразі триває», - зазначає заступник міського голови Дмитро Ткачук.