Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для голів ОСББ провели нараду щодо порядку проведення капітального ремонту на умовах співфінансування

08.05.2019
Для голів ОСББ провели нараду щодо порядку проведення капітального ремонту на умовах співфінансування

Управління житлового господарства міської ради спільно з управлінням муніципального розвитку міської ради провели нараду для ОСББ міста Житомира щодо порядку проведення капітального ремонту на умовах співфінансування.

Під час наради начальник відділу житлового господарства управління житлового господарства міської ради Ігор Задорожний розповів про порядок проведення капітального ремонту у багатоквартирних будинках, розміщених в межах Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на умовах співфінансування, який затверджений рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 12.04.2019 № 345.

Зокрема було роз’яснено основні етапи дії цього Порядку, а саме вимоги до подання заявок на проведення капітального ремонту у багатоквартирних будинках, відбір учасників та фінансування видатків співвласниками та міською владою.

Впродовж наради голови правлінь ОСББ надавали свої пропозиції для вдосконалення дій Порядку.

Станом на 08 травня 2019 року у місті Житомирі зареєстровано 283 ОСББ в 344 житлових багатоквартирних будинках.

За консультацією звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (телефон для довідок 48-12-00, кабінет №264, ІІ поверх Житомирської міської ради).