Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Днів Європи в Житомирі на Замковій Горі відбудеться V Житомирський джаз-фестиваль Jazzomyr

11.05.2019
До Днів Європи в Житомирі на Замковій Горі відбудеться V Житомирський джаз-фестиваль Jazzomyr

Свято джазу в Житомирі - це завжди атмосферне дійство,  де зустрічаються старі та нові друзі, панує креатив та гарний настрій. Цьогоріч 18 травня о 17:00 в рамках святкування Днів Європи в Житомирі на Замковій Горі розпочнеться V Житомирський джаз-фестиваль Jazzomyr.

Організатори фестивалю зазначають що: «Джазова музика давно вже стала всесвітнім есперанто – культурним кодом, зрозумілим та маючим повагу в усьому світі. Тому фестиваль Jazzomyr має на меті збільшити туристичний трафік Житомира, а самим житомирянам розширити свої культурні горизонти та додати Житомиру іміджу модерного європейського міста!»

В програмі фестивалю хедлайнером стане гурт LELEKA (Німеччина-Польща), а також виступатимуть Aramis (Суми), Mark Tokar Trio (Львів), Atomic Simao (Київ). Після основної програми відбудеться джем-сейшн, де разом з цими виконавцями себе зможуть проявити і житомирські музиканти.

Зокрема, на фестивалі для глядачів поважного віку буде організовано глядацьку зону зі стільцями, а для молодіжної аудиторії пропонується зона газону, де можна буде розміститись на карематах.

До Житомира - по джаз! Джаз єднає нас!