Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі проходить відкритий міський турнір з кікбоксингу «Рана на серці України»

11.05.2019
У Житомирі проходить відкритий міський турнір з кікбоксингу «Рана на серці України»

11-12 травня в спортивному комплексі «Авангард» м.Житомира проходить відкритий міський турнір з кікбоксингу «Рана на серці України», приурочений 5-й трагічній річниці боїв за м.Іловайськ.

 В турнірі беруть участь понад 110 спортсменів з міст Житомира, Бердичева, Коростеня, Рівного, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Києва, Чернівців та м.Лубни Полтавської області.

Проведення турніру було ініційоване заслуженим тренером України з кікбоксингу, старшим тренером області Вячеславом Гопанчуком та підтримане організаційно і фінансово управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Найвидовишнішим боєм турніру тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 75 кг серед дорослих у розділі лоу-кік між Фроловом Єгором (Житомирська спортшкола «Авангард», тренер Гопанчук Вячеслав) та Щучиком Максимом (Київський бійцівський клуб «Сьогун», тренер Перетятько Юрій).

Кращим бійцем турніру визнано бійця у ваговій категорії до 36 кг серед молодших юнаків у розділі фул-контакт Росощука Михайла (Рівненська федерація «Будокан», тренер Герман Олег).