Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Під час позачергового виконкому схвалили зміни до бюджету Житомирської міської ОТГ

15.05.2019
Під час позачергового виконкому схвалили зміни до бюджету Житомирської міської ОТГ

Сьогодні, 15 травня, під час позачергового засідання виконавчого комітету було  внесено змін та викладення в новій редакції Прогнозу бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 і 2021 роки.  Зокрема,  у документі передбачили кошти необхідні для співфінансування  проекту «Будівництво Палацу спорту» за адресою: Житомирська область, м. Житомир, бульвар Старий, 14-а»

Житомирський міський голова  Сергій Сухомлин поінформував присутніх про те, що з метою реалізації проекту з будівництва Палацу спорту Житомир бере участь у державній програмі спів фінансування.

«У відборі беруть участь 18 міст України. За попередньою інформацією, ми пройшли перший етап. Рішення необхідне для приведення усієї документації по будівництву у відповідність до проекту. Остаточна інформація щодо надання субвенцій з державного бюджету на будівництво та реконструкцію палаців спорту буде  на наступному тижні», - зазначив міський голова.

Також члени виконкому проголосували за зменшення видатків спеціального фонду (бюджету розвитку) по управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради. Схвалені зміни до бюджету міської ОТГ на 2019  рік стосуються об’єкту «Реконструкція приміщень дошкільного навчального закладу № 32 у м. Житомирі по вул. Якубовського, 10» на суму 4 мільйони 124 тисячі 918 гривень, а також  по об’єкту «Капітальний ремонт благоустрою території набережної річки Тетерів в місті Житомирі з розміщенням об’єктів фізичної культури і спорту (1-ша черга)» на суму 3 мільйони 455 тисяч 913 гривень 85 копійок.