Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Як житомиряни День молоді святкували. Фотозвіт

26.06.2017
Як житомиряни День молоді святкували. Фотозвіт

16 заходів та більше 20 локацій: мистецтво, спорт, культура та громадські ініціативи, очікували на житомирян 24-25 червня з нагоди святкування Дня молоді.

«Нашою головною метою було продемонструвати наскільки різностороння наша молодь, що вона активна у громадському житті, творчості, спорті, створенні та реалізації власних бізнес ідей», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Три спортивні локації впродовж двох днів доводили, що житомирська молодь – спортивна молодь. Змагання з кікбоксингу, стрітболу та стріт воркауту зібрали сотні поціновувачів видовищних видів спорту.

Також вперше у місті Житомирі пройшли Міжнародний день йоги та велопарад дівчат.

«Ці заходи зібрали свою власну аудиторію і показали, що такі теми також цікаві, а здоровий спосіб життя серед молоді стає все більш популярним», - додала Ірина Ковальчук.

Сотні молодих людей та десятки гостей з інших міст України відвідали музичний фестиваль «Світло серед дерев». Для житомирян та гостей міста виступили VIVIENNE MORT, CONSTANTINE, DAKOOKA, ZERNO та RETRO 21. Концерт відбувся за підтримки управління культури міської ради.

Також, 24 червня житомиряни отримали можливість долучитися до «Території ідей» від громадський організацій та переконатися наскільки «Просто бути гарною» під час показу молодого житомирського бренду «Бути». Під час святкування Дня молоді, 25 червня, кожен зміг поринути у світ творчості та мистецтва відвідавши літературний перформанс «Стихійні» або покази фільмів в рамках «Фестивалю європейського кіно».