Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Jazzomyr – свято джазу, де завжди панує креатив та гарний настрій

18.05.2019
Jazzomyr – свято джазу,  де завжди панує креатив та гарний настрій

Сьогодні, 18 травня, у Житомирі на Замковій Горі, в рамках відзначення Дня Європи, проходить V джаз-фестиваль Jazzomyr. Багато незабутніх вражень та сюрпризів підготували для шанувальників джазу організатори. Хедлайнер фестивалю - гурт LELEKA (Німеччина-Польща), гості свята джазу - Aramis (Суми), Mark Tokar Trio (Львів), Atomic Simao (Київ). Під час джем-сейшн свої здобутки презентуватимуть і житомирські музиканти.

Глядацька зона, як завжди, переповнена шанувальниками різного віку - молодіжна аудиторія примостилася на газоні, глядачі поважного віку - на стільцях.

Свято джазу в Житомирі - це завжди особливе дійство, де зустрічаються старі та нові друзі, панує креатив та гарний настрій. Найкращі фотографи міста роблять тут свої найоригінальніші фотосесії, музиканти обмінюються музичними "фішками", а підлітки отримують для свого досвіду нові опції про те, що таке "культурний івент". Для гостей міста - це одна з культурних візитівок Житомира. Адже, фестиваль Jazzomyr має на меті збільшити туристичний трафік Житомира, а самим житомирянам розширити свої культурні горизонти та додати Житомиру іміджу модерного європейського міста!

Нагадаємо, як проходив Jazzomyr до Дня Європи та Дня міста у 2017 році.