Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться Свято Морозива від ТМ «Рудь»

22.05.2019
У Житомирі  відбудеться Свято Морозива від ТМ «Рудь»

1 червня о 12:00 на майдані Корольова та Новому бульварі (біля пам’ятника морозиву) в Житомирі відбудеться Свято Морозива від найбільшого виробника «солодкого холоду» України — компанії «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод»).

Щорічний захід вже 15-ий рік поспіль зустрічає своїх гостей по всій Україні.

«На нашому святі є багато вільних від будь-яких умовностей локацій, куди можна прийти й розважитися, - побавитися на бейбідромі, запалати танцпол у танцювальній зоні, спробувати власні сили на зоні спортивних змагань, взяти участь у веселих конкурсах від найкрутішого ведучого! Ми робимо акцент на цінностях родини. Запрошуємо зібратися разом та відпочити на Святі Морозива «на повну», - наголошує провідний маркетолог компанії «Рудь» Тетяна Хомяк.

Також на гостей свята чекає безліч грандіозних оновлених атракціонів: танцювальні та водяні батли, аквагрим та тимчасові тату, гольф п’ятнашки, дартс, твістер та чимало інших незабутніх розваг.

Організатори пропонуються з головою поринути у світ нестримних веселощів та запальних розваг і гарантують, що настрій буде 100% святковим!