Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відкрили сучасний спортивний інклюзивний майданчик

25.05.2019
У Житомирі відкрили сучасний спортивний інклюзивний майданчик

25 травня у Житомирі відбулося урочисте  відкриття спортивного інклюзивного майданчика  за адресою: вул. Київська, 13 (за кінотеатром «Україна»).

Інклюзивний спортивний простір було побудовано у співфінансуванні з державного та міського бюджетів за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата.

З цієї нагоди тут зібралося багато житомирян.

«Я справді радію, що у нас відкриваються такі спортивні майданчики, де можуть займатися люди з інвалідністю. Це дійсно дуже важливо. Щиро дякую за сприяння у виділенні субвенції з державного бюджету народному депутату Бориславу Розенблату. Також вдячний депутатам міської ради, які розуміють, що розвиток спортивної інфраструктури є одним з пріоритетів міста. Окрема подяка будівельникам за вчасно та якісно виконані роботи»,  - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми маємо змінювати Житомир на краще, аби наше місто стало дійсно європейським. Біля кожного житомирського подвір’я має бути  сучасний спортивний майданчик, а у мешканців Житомира має бути  можливість займатися спортом.  Життя –  це, перш за все, рух, - наголосив народний депутат Борислав Розенблат.- Присутні тут люди з інвалідністю – це люди, які мають справжню жагу до життя. Саме для того, аби вони мали можливість кожного дня приїжджати сюди та займатися спортом ми  спільно з міською радою сьогодні відкриваємо такий сучасний інклюзивний майданчик".

Інклюзивний майданчик, площа якого 992,8 кв. м., встелено м’яким гумовим покриттям.

На його території встановлено інклюзивне спортивно-ігрове обладнання, яке надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з інвалідністю соціалізуватись, безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі поряд із ровесниками. Також тут обладнано освітлення та відеоспостереження.