Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Щодо проведення профілактичної роботи із запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті

28.05.2019
Щодо проведення профілактичної роботи із запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті

З початку року на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього  або інших видів впливу отримали  травми різного ступеня важкості 143 сторонні особи проти 159 у минулому році, у тому числі 95 із смертельним наслідком проти 89 у минулому році.

З початку року на станціях, перегонах, територіях підрозділів Південно-Західній залізниці АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 42 сторонні особи проти 56 у минулому році, у тому числі 30 зі смертельним наслідком проти 32 у минулому році.

Аналіз випадків травмування  сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил  безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту від 19.02.1998р. №54, зареєстрованих у Мін’юсті 22.07.1998р. за № 473/2913, а саме:

- перехід залізничних колій у невстановлених місцях;

- знаходження на залізничних коліях;

- посадка та висадка під час руху поїзда;

- перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Тільки на коліях в межах Житомирської області з початку поточного року станом на 10.05.2019р. сталося 7 випадків травмування, з яких 4 зі смертельним наслідком.

Коростенська дирекція залізничних перевезень АТ «Українська залізниця»