Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

13 червня в Житомирі пройде третій і заключний семінар із низки заходів, організованих структурою "Openeurope» за підтримки МЗС Литви, УСПП та обласних адміністрацій.

05.06.2019

Тематикою цього разу обрано перспективи розвитку ринку біомаси в Україні, досвід Литви в цій царині, нормативне регулювання ЄС.

Традиційно литовська бізнес- та експертна делегація консультуватиме вітчизняних підприємців щодо виходу на ринки ЄС, а тим, які зацікавили своєю продукцією – запропонують конкретні домовленості.

Серед спікерів -  представники Житомирської ОДА та облради, президент УСПП Анатолій Кінах, президент ТПП Вільнюса Сігітас Леонавічюс, президент Житомирської ТПП Андрій Михайлов, литовські та українські експерти.  

Литовська делегація представлена директором Інституту менеджменту і аудиту навколишнього середовища Рімантасом Пранасом Будрісом, директором Асоціації інженерної екології Литви Константинасом Ілясевічюсом, технічним директором ЗАО «Трайдяніс» Гинтарасом Вінікайтісом та ін. 

Про перспективу розвитку ринку біомаси в Україні та ЄС, врегулювання торгівельних процедур говоритиме голова правління Біонергетичної асоціації України Георгій Гелетуха. Президент Українського пелетного союзу Микола Коломийченко розповість про можливості розвитку альтернативної енергетики на Житомирщині. 

Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова: http://bit.ly/2HZc2G0(заповнена форма є гарантією наявності Вас у списках). 

Початок о 14.00, локація буде повідомлена додатково. 

Акредитація ЗМІ за тел. 0969507565 (прес-служба УСПП).