Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У рамках «Майстерні міста» відбувся семінар «Перспективи використання сонячної енергії в Україні»

10.06.2019
У рамках «Майстерні міста» відбувся семінар «Перспективи використання сонячної енергії в Україні»

Ще один цікавий захід відбувся в рамках «Майстерні міста-2019». З містянами було обговорено можливості та перспективи використання сонячної енергії в Україні, та зокрема у нашому регіоні.

У рамках панельної дискусії було наголошено, що розвиток відновлюваної енергетики є нагальною вимогою нашого часу, оскільки використання викопних видів палива завдає суттєвої шкоди довкіллю. До того ж, для України наполеглива робота в цьому напрямі має стати одним зі шляхів поступового досягнення енергетичної незалежності, проте, наразі тільки набирає обертів, тоді як у світі вже досить давно користується великою популярністю.

Для розширення практичних знань ,подію відвідав представник компанії “Tesla Energo”, що залучає іноземні інвестиції в Житомирську область і будує сонячні електростанції вже сьогодні.

Також студенти Житомирського Державного Технологічного Університету донесли присутнім як на даний момент розвивається галузь та обговорили майбутнє нашого краю і його можливий внесок у енергонезалежність нашої країни.