Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги перевізників (власників автобусів)! Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради готове укласти тимчасовий договір з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 37 «Клосовського – Польова»

20.06.2019

До уваги перевізників (власників автобусів)!

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради готове укласти тимчасовий договір з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування

№ 37 «Клосовського – Польова» на наступних умовах:

 

Номер маршруту, найменування кінцевих зупинок

Кількість та
№ графіків

Режим руху, періодичність перевезень

Інтервал руху,
хв.

Кількість автобусів

Вимоги до автобусів

Клас

Категорія

Кількість місць для сидіння

№ 37 «Клосовського – Польова»

9 (№ 1-9)

Маршрутне таксі, щоденно

8-10

9

А, В

М2, М3

від 18

 

Згідно схеми руху:

 

 

 

 

Для укладання договору автомобільний перевізник подає наступні документи:

  • копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;
  • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
  • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті.

 

Документи приймаються з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. до «21» червня 2019 рокувключно, за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.