Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

1 липня - День пам'яті учасника АТО Олександра Борушевського

01.07.2019
1 липня - День пам'яті учасника АТО Олександра Борушевського

Борушевський Олександр закінчив Чуднівську ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., вступив до Житомирського ВПУ-17, а далі-строкова служба в армії. Олександр чітко вирішив пов’язати своє життя з армією і тому відразу підписав контракт у Чуднівській в\ч А1979 на посаду командира телефонного відділення секретного зв’язку.

У липні 2015 року Олександра перевели до м. Сум, а саме направили до 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Починаючи з липня 2015 року, він знаходився в зоні АТО.

Старший лейтенант Олександр Станіславович Борушевський (позивний "Поляк") був відважним бійцем і надійним товаришем, котрий не раз рятував від смерті своїх бойових побратимів, за що був нагороджений орденом та медаллю.

Захищаючи Батьківщину, не бачив, як зростає його донечка, перших кроків та не чув першого слова «тато». Він так і не встиг натішитись своїми довгоочікуваним чудом….

Загинув 1 липня 2016 року поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

Залишились батьки, брати, дружина і маленька донечка, які проживають у м. Житомирі. 

Герої не вмирають!

 

Довідково:

Дата народження: 06.04.1984 р.

Місце народження: м. Житомир 

Нагороди: орден «За мужність»  ІІІ ступеня(посмертно)