Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У таборі «Супутник» навчали дітей не порушувати закон

30.06.2017
У таборі «Супутник» навчали дітей не порушувати закон

Сьогодні фахівці службі у справах дітей Житомирської міської ради спільно з Патрульною поліцією розпочали цикл тренінгів в рамках Програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді.

Тренінгове заняття розпочали на базі дитячого оздоровчого табору «Супутник». У таборі перебувають обдаровані діти, діти учасників АТО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Метою цієї програми є попередження правопорушень, які на сьогоднішній день, нажаль, відбуваються серед молоді нашого міста. Потрібно, щоб діти розуміли як себе правильно поводити в скрутних ситуаціях, або коли підходить поліцейський. Ці тренінги розраховані для підлітків віком від 14 до 18 років. Це молоді люди, які стають на самостійний шлях і ми вважаємо, що це на сьогоднішній день є актуальним і необхідним» - розповідає Ольга Бібла, начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради.

Реалізація профілактичної програми серед учнів спрямована на налагодження відкритого продуктивного діалогу учнів з працівниками служби у справах дітей та поліції.

«Цей патруль раніше вже приїздив до нас в школу, нам розповідали про безпеку на дорозі та проводили з нами багато цікавих лекцій. Минулого разу нам розповідали про статті, які потрібно знати при затриманні. Ці тренінги дуже цікаві, пізнавальні та корисні. Я буду намагатися не порушувати закон» - говорить Микола, учень  школи № 35.

Дітям розповіли про відповідальність за вчинення правопорушень, та показали презентацію Програми, крім того, відбулась інтерактивна вправа «Портрет», під час якої учасники створили образи правослухняного підлітка та підлітка, схильного до правопорушень.

«Наша діяльність направлена не на те, щоб чекати тривожних сигналів, ми працюємо на попередження ризикованої, протиправної поведінки серед молоді. Ми маємо формувати в дітей правильну, адаптивну і безпечну поведінки в складних ситуаціях. Життя така річ, що ніхто з молодих людей не застрахований від події, коли він буде стояти перед вибором: порушувати закон чи ні? Саме такі зустрічі направлені на те, щоб молоді люди могли зробити правильний вибір» - запевняє Сергій Жуковецький, начальник відділу зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Житомира.

Участь у тренінгу взяли понад 20 дітей одного загону табору. Загалом планується проведення два тренінгових заняття на кожній зміні - «Ти і закон» та «Ти і поліція».