Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 12.07.2019

16.07.2019

Житомирська міська рада оголошує результати  конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 12.07.2019р.:

 

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0314 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Чуднівська, 137/2.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0032 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Домбровського, 30.

Переможець конкурсу: ТОВ “ЗемЮрКонсалтинг”.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0119 га, для будівництва індивідуальних гаражів.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Малинська, 10.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,7624 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості .

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Космонавтів, 7 - а.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0538 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 119.

Переможець конкурсу: ТОВ “ЗемЮрКонсалтинг”.

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0600 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, пр-т Миру, 15 — а.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,9800 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості .

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Корольова, 160.

Переможець конкурсу: ТОВ “ЗемЮрКонсалтинг”.