Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На будівництво Палацу спорту буде спрямовано 30 млн. грн, 4 млн. грн – на ремонт вулиць та доріг в Житомирі

17.07.2019
На будівництво Палацу спорту буде спрямовано 30 млн. грн,  4 млн. грн – на ремонт вулиць та доріг  в Житомирі

Відповідне рішення прийняли 17 липня члени виконавчого комітету, розглянувши питання щодо субвенції з державного бюджету. Зокрема, 30 млн. грн субвенції, яка надійшла з державного бюджету, буде спрямовано на будівництво Палацу спорту за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 14-а.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва чи реконструкції палаців спорту у 2019 році. Комісією були затвердженні суми субвенцій на будівництво об'єктів. На цю державну програму подавалися 18 міст, серед яких на отримання державної субвенції було визначено п'ять. Житомир став одним із цих міст.

15 травня міський голова Сергій Сухомлин презентував концепцію проекту Палацу спорту у Міністерстві молоді та спорту перед міжвідомчою комісією.

Також сьогодні члени виконкому прийняли рішення щодо прийняття субвенції з державного бюджету на суму 2 000 000  гривень та перерозподілу видатків спеціального фонду місцевого бюджету. Завдяки прийнятому рішенню 4 млн. грн коштів з місцевого бюджету буде спрямовано на капітальний ремонт та реконструкцію  вулиць, доріг та шляхопроводів міста Житомира.