Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся семінар для новостворених ОСББ

18.07.2019
У Житомирі відбувся семінар для новостворених ОСББ

Сьогодні, 18 липня, у Житомирі в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), управління муніципального розвитку міської ради спільно з ЄС/ПРООН організовано навчання для новостворених ОСББ з метою впровадження сталих енергоефективних рішень.

Під час семінару, регіональний координатор ПРООН Оксана Краплич детально розповіла для новостворених ОСББ про поточну діяльність ОСББ, а саме: як створити та втілити стратегію модернізації багатоквартирного будинку, про план розвитку будинку, основні вимоги до стратегії термомодернізації будинку, про план дій з енергозбереження та багато іншого розповіла Оксана Рафальська – регіональний консультант IFC в Житомирській області. Зокрема,  про кредит, як джерело модернізації багато квартирного будинку.

Також в рамках семінару презентували проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження енергоефективних рішень».

Його мета – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Проект діятиме на місцевому рівні по всій Україні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Житомиряни активно продовжують створювати ОСББ в будинках. У 2019 році створено 22 ОСББ.

Загалом станом на 18 липня 2019 року у м. Житомирі зареєстровано 298 ОСББ в 357 житлових багатоповерхових будинках.