Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Представники ОМС та РДА Києва вивчають досвід Житомира у створенні ОСББ

31.07.2019
Представники ОМС та РДА Києва вивчають досвід Житомира у створенні ОСББ

Сьогодні, 31 липня, Житомир відвідали представники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій (м. Київ) з метою вивчення досвіду Житомирської ОТГ щодо створення ОСББ, проведення конкурсів із обрання управителів, які самостійно не обрали форму управління.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк привітав учасників візиту та закликав до діалогу з обговоренням актуальних питань реформування житлово-комунальної сфери. Адже перетворення житлово-комунальної галузі - найважливіша складова всього комплексу проведених державних реформ, у якій міцно переплелися фінансові, технічні, соціальні  аспекти, які безпосередньо зачіпають інтереси кожного жителя громади.

Начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражем розповів про шляхи створення ОСББ у Житомирі, зазначивши роль комунікативної складової під час проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії.

«Управління муніципального розвитку міської ради постійно проводить консультації, зустрічі, тренінги та семінари  з питань створення та діяльності ОСББ. На сьогодні у Житомирі 301 ОСББ, що об’єднує  360 будинків; 1 ЖБК (18 будинків); обрано 18 управителів у 1195 будинках», - зазначив Артем Ражев.

Ігор Задорожний, в.о. начальника управління житлового господарства міської ради, розповів учасникам зустрічі про те як відбувалися у Житомирі конкурси із обрання управителів багатоквартирних будинків.

Також учасники обмінного візиту ознайомляться із програмами фінансування, співфінансування заходів з енергоефективності органів місцевого самоврядування для підтримки ОСББ; шляхами взаємодії органів місцевого самоврядування та органів державної влади із існуючими Асоціаціями ОСББ. На завершення київські фахівці та експерти зустрінуться з представниками ОСББ Житомира, які поділяться власним досвідом у залученні коштів з місцевих програм та «теплих кредитів».