Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирі відбувся тренінг «Гнучкі методи управління (Agile)

08.08.2019
В рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирі відбувся тренінг «Гнучкі методи управління (Agile)

В рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Житомирі на 2019-2021 роки та Концепції інтегрованого розвитку Житомира, 01 серпня, за організації департаменту економічного розвитку, відбувся тренінг  «Гнучкі методи управління (Agile)».

Тренінг будувався на знайомстві місцевого бізнесу з підходом, де виконавці отримують велику свободу вибору при виконанні задач та самоорганізовують свою роботу. Даний підхід прийшов зі сфери інформаційних технологій і називається Agile або гнучка розробка програмного забезпечення. Однак, в сучасному світі, гнучкі методи управління стають поширеним і використовується в різних бізнесах.

Спікером заходу став Артем Сердюк – внутрішній консультант житомирської ІТ-компанії "ISM Ukraine". Викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі, автор програми “Гнучка компанія: від Agile до Холакратії”, викладач програми “Agile в дії: управління проєктами для творчих команд”. Консультував ряд компаній, включаючи на предмет впровадження Scrum, Kanban та Холакратії. Доповідач українських та міжнародних конференцій із гнучкої розробки та управління проєктами. Викладач з 15-ти річним стажем.

Участь в заході взяло понад 30 представників місцевого бізнесу, з різних сфер діяльності.

Однак зареєструвалося на захід значно більше бажаючих, у зв’язку з цим в планах департаменту економічного розвитку з’явилося проведення ще одного тренінгу за даною тематикою для решти представників бізнесу, яким не вдалося потрапити на захід.

Більш детально з інформацією про даний тренінг та плани на майбутнє можна ознайомитися на інвестиційному порталі міста Житомир, за посиланням: https://investinzhytomyr.com/.