Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські рятувальники провели для дошкільнят Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

08.08.2019
Житомирські рятувальники провели для дошкільнят Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Для вихованців дошкільного навчального закладу №21 фахівці Житомирського міського відділу Управління ДСНС в Житомирській області в рамках Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели навчання спрямоване на збереження життя та здоров’я підростаючого покоління.

Рятувальники продемонстрували техніку та спеціальне обладнання, яке вони використовують у своїй професійній діяльності. А також презентували бойовий одяг та спорядження, що використовується під час ліквідації різноманітних небезпечних ситуацій, після чого дітлахи мали можливість приміряти його на собі. Найбільше захоплення діти отримали від гасіння умовної пожежі за допомогою пожежного обладнання та використання води з пожежного автомобіля.

В черговий раз захід зібрав велику кількість дітей, які отримали життєво необхідні знання та навички. Знання, що можуть врятувати людське життя.

«Головна мета таких заходів – навчання малечі правилам безпеки та зниження кількості надзвичайних подій та ситуацій за участю в першу чергу дітей. Адже отримані знання та навички безпечної поведінки знадобляться їм у майбутньому», - зазначає начальник Житомирського міськвідділу Управління ДСНС в області Анатолій Ільніцький.