Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

9 серпня 2014 року загинув Сергій Шепетько. Вшануймо пам'ять Героя!

09.08.2019
9 серпня  2014 року загинув Сергій Шепетько. Вшануймо пам'ять Героя!

Сергій Шепетько народився у великій працьовитій сільській родині 16.02.1986 р. у с. Сущани Олевського району Житомирської області.

Дитинство Сергія пройшло у рідному селі серед мальовничої поліської природи, мабуть, тому любов до рідної землі та її багатств Сергій зберіг у своєму серці назавжди. Навчався у Сущанській загальноосвітній школі, потім вступив до Олевського професійно-технічного училища №10. Після училища у 2005 році Сергій був призваний до лав Збройних сил України

У 2007 одружився, у шлюбі народилися діти - син Данило та донька Христина.

У березні 2014 року Сергій Шепетько був мобілізований до лав Збройних сил України у зв'язку із нападом на країну російського агресора. Фактично з перших днів, перебуваючи у зоні бойових дій у складі комендантського взводу 30-ї окремої механізованої бригади, він відчув на собі всі труднощі війни.

Обставини загибелі солдата Сергія Петровича Шепетька ще раз підтверджують героїзм, патріотизм та порядність українського воїна. Він загинув 09 серпня 2014 року біля с. Маринівка Шахтарського району Донецької області, залишившись біля важко пораненого побратима, коли війська відступали, і був застрелений впритул російським найманцем, тому що не захотів підкоритися наказу ворога. Посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

                   Герої не вмирають!