Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконком затвердив рішення для визначення розміру субвенції Житомирській ОТГ на житло дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування

12.08.2019
Виконком затвердив рішення для визначення розміру субвенції Житомирській ОТГ на житло дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування

Сьогодні, 12 серпня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету було затверджено протокольне рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Директор департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір, доповідаючи з даного питання, зазначила, що комісією, утвореною рішенням виконавчого комітету на виконання Постанови Уряду від 26 червня №616, було детально проаналізовано ситуацію щодо реалізації права на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді. Зокрема, комісією сформовано пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції, а саме: список із 33 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; а також обсяг необхідної субвенції – близько 16,5 млн. грн.  Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа рішення комісії оформлено протоколом та подано для затвердження виконавчому комітету міської ради. Копія рішення виконавчого комітету про затвердження протокольного рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа буде направлена в облдержадміністрацію для визначення розміру субвенції.

Нагадаємо, 26 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №616, якою визначив  Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. В Житомирську область на зазначені цілі спрямовано субвенцію – 18 млн. грн. 29 липня виконавчий комітет міської ради під час позачергового засідання затвердив Положення про комісію Житомирської міської об’єднаної територіальної громади щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення; а також – склад зазначеної комісії. До 15 серпня комісія повинна була підготували відповідні документи та розрахунки щодо спрямування субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Житомирської міської ОТГ.