Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирян запрошують на тренінг з фінансової обізнаності

03.04.2017
Житомирян запрошують на тренінг з фінансової обізнаності

Основною метою тренінгу є надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту та пенсіонерам шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень в повсякденному житті, надання їм можливості відігравати активну роль в житті громади.

«Дуже важливо, що тренінги спрямовані на внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку та людей, які постраждали від конфліктів. Адже саме вони відносяться до категорії вразливих громадян, тому виникає необхідність більш детально ознайомити їх з особливостями фінансової обізнаності», – зазначає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Тренінг проходитиме впродовж двох днів, 18-19 та 25-26 квітня, у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича. Тренінги проводяться в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку реалізує МБФ «Український жіночий фонд». Координаторами Програми у Житомирській області є ЖОМГО «Паритет».

«Суть тренінгу полягає у навчанні людей базовим фінансовим навичкам для того, щоб приймати фінансово обґрунтовані рішення», - зауважила координатор Програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» Ірина Колковська.

У межах Програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» передбачається проведення дводенних тренінгів з таких питань:

Фінансова обізнаність (основи управління особистими фінансами і використання фінансових послуг, зокрема, управління сімейним бюджетом, постановка фінансових цілей, використання банківських карток, заощадження, кредити, планування виходу на пенсію і вирішення практичних пенсійних питань тощо);

Права споживачів (основи законодавства щодо захисту прав споживачів, як уникнути можливого шахрайства, юридична допомога для споживачів фінансових послуг тощо);

Соціальне залучення в життя громади (співпраця та створення мереж на основі особистих потреб та інтересів, груп самодопомоги, волонтерських ініціатив тощо).

За додатковою інформацією та для реєстрації можна звернутися до Наталії Тарасенко (тренера Програми): тел. 097-521-41-29, 093-513-21-94.