Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Ми не повинні забувати людей, які нас захищають", - Сергій Сухомлин

05.07.2017

Сьогодні, 5 липня, міський голова Сергій Сухомлин підписав меморандум про співпрацю із організаціями ветеранів.

"Тисячі житомирян захищали наш мир та спокій на фронтах різних війн. Ми не повинні забувати про їх подвиг. Цей меморандум має стати основою для нашої співпраці", - наголосив Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

Підписали меморандум: ВПГО «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «СХІД» в м. Житомирі та Житомирському районі, ГО «Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО», ГО «Житомирська обласна спілка правоохоронців учасників АТО «Порядок», ГО «Бойове братерство ветеранів АТО», ГО «Кіборги Полісся», ГО «Соціально-правової допомоги «Правозахист», ГО «Житомирська спілка учасників бойових дій та АТО «УВО», ГО «Житомирська міська спілка ветеранів афганської війни», Громадське формування з охорони громадського порядку та/або державного кордону «Аскер».

"Сьогодні у Житомирі є сотні нових ветеранів, яких не можна забути. Ми повинні працювати спільно із владою, аби теперішні ветерани не були наодинці із своїми проблемами", - наголосив Юрій Панасюк, голова Житомирської міської спілки ветеранів Афганістану. Ветерани наголосили на важливості вирішення не лише проблем ветеранів, а й створення основи для військово-патріотичного виховання.

Нагадаємо, що вчора депутати міської ради підтримали рішення про підписання меморандуму між міською радою та ветеранськими організаціями міста.