Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Шаную воїнів – біжу за героїв України": у Житомирі влаштували забіг в пам'ять про загиблих військовослужбовців

29.08.2019

Сьогодні, 29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави понад чотири сотні учасників долучилися до забігу під назвою "Шаную воїнів, біжу за героїв України" і подолали дистанцію майже 1,5 км.

У кінотеатрі «Жовтень» було організовано виставку присвячену Дню пам’яті захисників України, а перед кінотеатром було розміщено портрети наших Героїв.

Перед початком забігу всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а військові поклали квіти до пам’ятних стел.

Забіг в пам'ять про загиблих воїнів був символічним. Його головна мета – не прибігти першим, а бігти разом, за кожного з тих, хто захищав нас від війни, віддав своє життя за територіальну цілісність України, подякувати та підтримати рідних наших Героїв.

По завершенню забігу кожен його учасник отримав подяку від організаторів.

Довідково:

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається щорічно 29 серпня. Це встановлено Указом Президента України від 23.08.2019 №621 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».