Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення: «Детального плану території кварталу, що обмежений вул. Лесі Українки, Покровською, Юрка Тютюнника, Домбровського в м. Житомирі

02.09.2019

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

У відповідності до рішення міської ради від 18.12.2017 р. № 893 Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира, завдання на розроблення Детального плану території від 16.05.2019 р., ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо» виконуються роботи по розробленню містобудівної документації – Детального плану території  кварталу, що  обмежений  вул. Лесі Українки, Покровською, Юрка Тютюнника, Домбровського в м. Житомирі.

Метою розроблення Детального плану території є аналіз параметрів існуючої забудови в кварталі та можливість використання земельної ділянки S=1,1486 га, з к.н. 1810136300:07:042:0003 для розміщення багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення. Пропонується розмістити на території площею 1,1486 га багатоквартирні житлові будинку на 352 квартири (однокімнатних – 235, двокімнатних – 117). Житловий комплекс розрахований на 936 осіб.

2. Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації:

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.

3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитись в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на сайті http://zt-rada.gov.ua/.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою:10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6,  uma@zt-rada.gov.ua.

4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадське обговорення по даному детальному плану буде проводитись 13.09.2019 о 15 год. 00. хв. в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх).

Пропозиції до ДПТ (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
         1) повнолітніх  дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо якої розробляється ДПТ;
         2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;

3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої  розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;

4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 

5) народних депутатів України, депутатів міської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».