Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У рамках відзначення професійного свята молоді підприємці діляться своїми історіями успіхів та невдач

04.09.2019
У рамках відзначення професійного свята молоді підприємці  діляться своїми історіями успіхів та невдач

Сьогодні, 4 вересня, у приміщенні проектного офісу GIZ «Інтегрований розвиток міста», до Дня підприємця, департамент економічного розвитку міської ради організував проведення зустрічі молодих бізнесменів з громадянами, зацікавленими у відкритті власної справи. До заходу активно долучилися і студенти житомирських ВУЗів міста.  

Метою даного заходу є популяризація підприємницької діяльності у місті Житомирі. Спікерами зустрічі виступили підприємці, що зареєстровані та здійснюють господарську діяльність до 3-ох років. Під час заходу 7 представників «молодих» бізнесів поділяться своїми історіями успіхів та невдач, розповідатимуть про партнерство, мотивацію та «опущені руки», а також презентують власні бізнес-ідеї, які вже реалізовуються в місті Житомирі.

Нагадаємо, 6 вересня до Дня підприємця на майдані Європейському (вул. Михайлівська) відбудеться Zhytomyr Bussines Fashion Day-2019, під час якого буде презентовано колекції одягу, взуття та аксесуарів для дорослих та дітей від найталановитіших дизайнерів, виробників одягу та прикрас Житомирщини. На головному подіумі Житомира свої колекції продемонструють близько 10 модних брендів. 

Довідково:  відповідно до Указу Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110/98 День підприємця відзначається щорічно у першу неділю вересня, Це професійне свято встановлено в Україні, «враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки».