Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Енергоефективна реновація (капітальний ремонт) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. В.В.Бражевського за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 79»

06.09.2019

Оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту:

«Енергоефективна реновація (капітальний ремонт) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. В.В.Бражевського за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 79»

 

           Енергозбереження та енергоефективність один із пріоритетних напрямків розвитку міста Житомира.

          У зв`язку з цим, управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголошує конкурс на  виготовлення проектно - кошторисної документації по об’єкту: «Енергоефективна реновація (капітальний ремонт) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. В.В.Бражевського за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 79». Конкурс організовано в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Для участі в конкурсі та підготовки цінової пропозиції учасникам конкурсу необхідно ознайомитись з вимогами та умовами конкурсу, які знаходяться за посиланням http://misto-em.org.ua/pidtrymka/.

Заявки приймаються на електронну пошту ukb@zt-rada.gov.ua з 09 вересня 2019 року по  23 вересня 2019 року. Очікувана дата оголошення переможців 30 вересня 2019 року. Додаткова інформація про проведення конкурсу надається управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради (0412) 44-57-16, (067) 464-82-80.

 

Документи

Конкурсна документація