Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі проходить Zhytomyr Bussines Fashion Day 2019

06.09.2019
У Житомирі проходить Zhytomyr Bussines Fashion Day 2019

Сьогодні, 6 вересня, на майдані Європейському, у рамках відзначення Дня підприємця, проходить Zhytomyr Bussines Fashion Day 2019 - новий проєкт, започаткований департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради.

Як зазначають організатори, основною метою Zhytomyr Bussines Fashion Day-2019 є презентація колекцій одягу, взуття та аксесуарів для дорослих та дітей від найталановитіших дизайнерів, виробників одягу та прикрас Житомирщини. Директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця зауважив, що акцент зроблено на  здобутках креативної економіки, розвитку індустрії моди, а головна ідея заходу – популяризувати місцевого виробника одягу, взуття та аксесуарів; створити неповторну атмосферу свята краси, фантазії та епатажу місцевих виробників.

Zhytomyr Bussines Fashion Day розпочався із майстер-класу від Олени Глазкової. Провідний топ-стиліст компанії Kodi, лауреат Чемпіонатів Європи та світу в галузі б'юті - індустрії продемонструвала як створюється краса та сміливі образи.

Після чого на подіумі розпочався показ колекцій модних брендів від виробників: Marina Gin, OstWon, Hemps, Kachorovska atelier, Наталя Мельничук, Альона Шишкова, «Я – Українець», салон «Людмила» та весільний салон «Панна». Це-дитяча шкільна форма, уніформа, повсякденний одяг, сучасні вишиванки, вечірні сукні, сценічне українське вбрання, сучасні вінки, прикраси з джинсу, одяг та взуття з коноплі. А ще - унікальна колекція одягу від VIP гостя заходу – відомого українського бренду «Saveleva».

Особливого святкового настрою під час заходу додали світові хіти у виконанні житомирських музикантів.

Нагадаємо, 4 вересня, у приміщенні проектного офісу GIZ «Інтегрований розвиток міста», до Дня підприємця, департамент економічного розвитку міської ради організував проведення зустрічі молодих бізнесменів з громадянами, зацікавленими у відкритті власної справи. До заходу активно долучилися студенти житомирських ВУЗів міста.