Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про зміни руху в деяких автобусних маршрутах 8 вересня з 07:00 до 14:00

06.09.2019
 Про зміни руху в деяких автобусних маршрутах  8 вересня з 07:00 до 14:00

У зв’язку з проведенням у Житомирі Нова Пошта Космічний напівмарафон 8 вересня у період з 07:00 до 14:00 деякі автобусні маршрути будуть курсувати за наступними схемами:

Рух маршрутів району Богунія: через просп. Незалежності –
вул. Покровська – вул. Київська – вул. Князів Острозьких – вул. Шевченка – далі за постійною схемою руху до кінцевих зупинок за маршрутами та за аналогічною схемою у зворотному напрямку.

Рух маршрутів району Мальованка: - вул. Героїв Пожежних – вул. Чуднівська – вул. Д. Донцова – вул. Фещенка-Чопівського – вул. Шевченка – вул. Князів Острозьких – вул. Київська далі за постійною схемою руху до кінцевих зупинок за маршрутами та за аналогічною схемою у зворотному напрямку.

Рух маршрутів району Корбутівка: - вул. Чуднівська – вул. Д. Донцова – вул. Фещенка-Чопівського – вул. Шевченка – вул. Князів Острозьких – вул. Київська, далі - за постійною схемою руху до кінцевих зупинок за маршрутами та за аналогічною схемою у зворотному напрямку.

Рух маршрутів району Польова: – вул. Вітрука - вул. Київська вул. Покровська – просп. Незалежності далі за постійною схемою руху або через вул. В. Бердичівська - вул. Шевченка – вул. Фещенка-Чопівського – вул. Любарська – вул. М. Бердичівська – вул. Чуднівська, далі - за постійною схемою руху до кінцевих зупинок за маршрутами та за аналогічною схемою у зворотному напрямку.

Деталі щодо схем руху просимо уточнювати у водіїв автобусів.

Також нагадуємо про зміни руху деяких тролейбусів до 14:00 8 вересня.  

За інформацією управління транспорту і зв’язку міської ради