Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Конкурс на участь в проекті «TUMI: шлях до школи» оголошено відкритим

09.09.2019

07 вересня стартував прийом заявок у проекті «TUMI: шлях до школи», який спрямований на розвиток шкільної мобільності. Останній день подання заявки на конкурс – 16 вересня 2019 року.

До участі в конкурсі допускаються загальноосвітні навчальні заклади Житомирської міської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ) будь-якої форми власності, які надали правильно заповнений і повний пакет документів, а також провели та надали результати дослідження.

Навчальні заклади можуть подаватися в консорціумі, якщо відстань між навчальними закладами не перевищує 200 метрів. У такому випадку навчальні заклади подають один пакет документів, підписаний уповноваженими особами від усіх навчальних закладів консорціуму.

Один навчальний заклад може подати тільки одну заявку на участь у конкурсі.

Навчальні заклади, які не надали результати дослідження шкільної мобільності поточного року не можуть брати участь в конкурсі.

Для участі у конкурсі потрібно надіслати до 23:59 год. 16 вересня 2019 року (в електронному/відсканованому вигляді) на електронну адресу tumi.zt.ua@gmail.com з темою листа«НА КОНКУРС»:

  • заповнену анкету заявника;
  • підписану директором або уповноваженою особою декларацію про згоду на участь у конкурсі;
  • мотиваційний лист.

ДОКУМЕНТИ (які необхідно подати на конкурс) можна завантажити тут.

Оголошення результатів конкурсного відбору відбудеться 22 вересня 2019 року.

Підписання угоди про співпрацю між навчальними закладами-учасниками проекту і Організатором конкурсу (комунальною установою  «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради) відбудеться у період 23 вересня – 10 жовтня 2019 року.

Як відбуватиметься оцінка конкурсних заявок (документів, які необхідно подати на конкурс)?

Оцінка аплікаційних форм та визначення переможців здійснюється Керівним комітетом проекту, що затверджений розпорядженням міського голови «Про створення Керівного комітету проекту «TUMI: шлях до школи» від 30 серпня 2019 року № 863.

Мотиваційний лист буде оцінюватися анонімно кожним членом Керівного комітету проекту окремо за такими критеріями:

Розуміння завдань сталої мобільності – 5 балів.

Аргументованість актуальності проблеми в сфері мобільності і безпеки руху учнів (наявність посилань на статистику, цифр, даних тощо) – 10 балів.

Організаційна спроможність реалізації проекту (роль координатора чітко визначена, представлена структура взаємодії в комітеті мобільності) – 5 балів.

Кожен член Керівного комітету здійснює оцінку самостійно і незалежно. Кількість балів, яку може отримати заявник, визначається як середньоарифметичне від оцінок всіх членів Керівного комітету і не може перевищувати 30 балів.

Переможці визначаються згідно рейтингу на основі отриманих балів.  Для забезпечення територіальної розгалуженості учасників рейтинг складається окремо для загальноосвітніх навчальних закладів Богунського та Корольовського адміністративних районів Житомира. Загальноосвітні навчальні заклади, що розташовані на території села Вереси відносять до Корольовського адміністративного району міста Житомир. За результатами оцінки з кожного району будуть визначені по два учасники-переможці.

У випадку якщо переможець конкурсу відмовиться підписати угоду про співпрацю в термін, визначений цим порядком, місце буде запропоновано наступному в рейтингу навчальному закладу.

 

Документи

АНКЕТА ЗАЯВНИКА