Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«На цих тренажерах зможуть займатись і діти, і дорослі, і люди з обмеженими фізичними можливостями», - Галина Шевчук

06.07.2017
«На цих тренажерах зможуть займатись і діти, і дорослі, і люди з обмеженими фізичними можливостями», - Галина Шевчук

Проект бюджету участі «Островки здоров’я для всіх» біля будинку на вулиці Михайла Грушевського 71/105, який переміг на голосуванні минулого року, підрядники обіцяють завершити за кілька тижнів. Наразі будівельники розпочали монтаж спеціальних тренажерів.

«Ми сьогодні встановлюємо обладнання на першій локації. Вже підготовлені більшість фундаментів для інших. Плануємо за кілька тижнів завершити роботи», - розповів Сергій, будівельник підрядної організації. Роботи виконує житомирський підрядник, а процес встановлення контролює автор проекту Галина Шевчук, яка щодня спілкується із будівельниками та керівниками фірми постачальника тренажерів, аби будівництво відбувалось в межах норм та якісно.

«Реалізація цього проекту має відбутись якісно та оперативно, адже минулого року житомиряни повірили в проект і підтримали його. На цих тренажерах зможуть займатись і діти, і дорослі, і люди з обмеженими можливостями», - переконує Галина Шевчук, автор проекту. Для мешканців навколишніх будинків це буде єдиний в мікрорайоні спортивний майданчик із спеціально обладнаними тренажерами. Пані Ірина мешкає у сусідньому будинку, але на прогулянку із своєю однорічною дитиною їздить аж на Старий Бульвар.

«Це дуже зручно буде. Зараз я маю 25-30 хвилин їхати в маршрутках до парку. А для діток тут буде добре. Крім того я сама займаюсь спортом, і тут буду користуватись тренажерами», - розповідає Ірина, житомирянка. Раніше на цьому місці був дитячий майданчик, але не було облаштованого місця для занять спортом, розповідає мешканець будинку, 19-річний Руслан. "Я займався боксом, коли навчався в школі з друзями ходили у сусідній спортивний клуб. А зараз тут можна буде займатись. Навіть люди, які ніколи не були спортсменами зможуть тримати себе у формі», - ділиться сподіваннями Руслан, мешканець будинку. Цей проект минулого року набрав майже 500 голосів.

Нагадаємо, що вже реалізовано два проекти бюджету участі "Житомир не смітник" та "Чистий відпочинок". І вже завершується реалізація ще двох проектів "Мультиспортивного майданчику біля ліцею №24" та "Островки здоров'я для всіх".