Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Позачергове засідання виконавчого комітету розпочалось хвилиною мовчання

23.09.2019
 Позачергове засідання виконавчого комітету розпочалось хвилиною мовчання

Сьогодні, 23 вересня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. У зв’язку із трагічними подіями, розпочали засідання хвилиною мовчання.

Житомирський міський голова висловив співчуття рідним та близьким загиблих і травмованих внаслідок ДТП поблизу с. Пилиповичі Новоград-Волинського району.

 «Висловлюю щирі співчуття родинам,  близьким та друзям загиблих і травмованих внаслідок аварії. Відповідно до підписаного мною розпорядження у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді оголошено триденну жалобу», - наголосив міський голова Сергій Сухомлин.

Також міський голова зауважив, що Житомирська міська рада забезпечить всебічну підтримку родинам загиблих в організації поховання. З місцевого бюджету буде виділено кошти на відшкодування витрат на поховання. Громадянам, що отримали травми внаслідок аварії, буде надано адресні соціальні допомоги.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук поінформував присутніх про обставини аварії: «ДТП трапилось через зіткнення бензовоза та автобуса, у якому з відпочинку у Карпатах повертались працівники «ТТУ». У поїздці, окрім працівників «ТТУ», були і члени їх родин. Внаслідок аварії загинули шестеро працівників «Трамвайно-тролейбусного управління» та троє членів їх родин. 10 працівників були госпіталізовані».

Заступник міського голови Сергій Кондратюк повідомив, що організовано виїзд родичів до Новоград-Волинського. Організовано все необхідне для поховання, відряджено три автомобілі, які привезуть тіла загиблих. Похованням займатиметься КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради

Розпорядженням міського голови від 23.09.2019  №935 23-25 вересня 2019 року оголошено жалобу за загиблими членами Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. На будівлях підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності  територіальної громади, приспустити державні прапори з траурними стрічками.

Поіменний список загиблих в аварії:

Загиблі працівники КП «ЖТТУ»:

Гоша Валентина Сергіївна

Кузьменко Олена Володимирівна

Ковальчук Антоніна Анатоліївна

Колюк Олег Павлович

Ніколайчук Геля Нарцизівна

Петриченко Марія Борисівна

Загиблі родичі працівників КП «ЖТТУ»:

Гаврилюк Інна Миколаївна

Канцідайло Олена Михайлівна

Сарнавська Олена Єгорівна

Реквізити профспілки КП «ЖТТУ» для надання допомоги постраждалим внаслідок аварії:

Отримувач: ППО КП ЖТТУ

ЄДРПОУ 35905653

МФО 351005

р/р 26001426866600

 АТ «УкрСіббанк»

Призначення платежу: благодійна допомога для родин постраждалих у ДТП.

Телефон для довідок: 097-986-70-30