Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

25 вересня відбудеться тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

23.09.2019
25 вересня відбудеться тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

25 вересня 2019 року відбудеться тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні». Захід проходитиме у приміщенні Інформаційного центру Інтегрованого розвитку Інформаційний центр інтегрованого розвитку Житомир-2030 за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6. Початок реєстрації учасників о 09:00 год.

Кількість учасників та учасниць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням ➡ https://forms.gle/9BMugyvzfC35JwA66

У першій частині заходу учасники матимуть змогу узагальнити власні знання щодо бюджетного процесу на місцевому рівні, обговорити кращі приклади реалізації практик партиципації та визначити “проблемні точки” громадської участі. Друга частина тренінгу буде організована у формі практичної роботи учасників з підготовки матеріалів для медіа на тему «Участь громадян у місцевому бюджетуванні», а також розробки плану комунікації з громадою щодо процесів формування бюджету. Після проведення тренінгу учасники заохочуються продовжити спільну роботу зі створення та публікації матеріалів у ЗМІ, а також складання плану комунікації.

До участі у заході запрошуються мешканці міста, автори проектів бюджету участі, фахівці органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, навчальних закладів, журналісти та блогери.

Тренінг проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ  у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні громадського бюджету. Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Додаток: Програма тренінгу «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»